STIMAȚI LOCUITORI AI SATULUI HANCĂUȚI,
Primăria satului Hancăuți intervine cu rugămintea către toți cetățenii care intenționează să facă curățenie la cimitir să efectueze lucrările de salubrizare până vineri, 29 mai inclusiv.
Persoanele care vor face curățenie sâmbătă, 30 mai, sunt rugate să ia gunoiul cu ele și să nu îl lase pe teritoriul cimitirului.
Vă mulțumim pentru înțelegere și responsabilitate!


