Cu ocazia Zilei Autonomiei Locale și a Lucrătorului din Administrația Publică Locală, adresăm sincere felicitări tuturor primarilor, consilierilor și funcționarilor care, prin muncă și devotament, contribuie la dezvoltarea comunităților noastre. Această zi este un prilej de recunoaștere a efortului depus pentru consolidarea democrației locale, pentru apropierea administrației de cetățeni și pentru crearea unui viitor mai prosper. Vă dorim sănătate, putere de muncă și realizări frumoase în activitatea de zi cu zi!
COMUNICAT DE PRESĂ
Primăria satului Hancăuți informează că dl Anatolie Bobuțac, primarul localității, a participat vineri, 5 iunie 2026 […]


